2

Lviv IT Arena

Аватар пользователя admin
Конференція
Львівський Кластер ІТ та бізнес-послуг
2-4 жовтня 2014 року
3 дні
до 30.08 - 1200 грн, до 20.09 – 1600 грн
Стадіон «Арена Львів»

Lviv IT Arena — ІТ конференція

Lviv IT Arena – це наймасштабніша ІТ подія Західної України, що відбуватиметься 2-4 жовтня 2014 року на стадіоні «Арена Львів». Конференція збере близько 1000 учасників з України та з-за кордону. У 10 секціях конференції - Startup, Management as fun, Value Management and business analysis, QA, Google Development, Mobile, UI/UX, IT Outsourcing, Data Science, Information Security – виступлять понад 100 спікерів з України та світу.

Lviv IT Arena фокусується на основних трендах розвитку ІТ індустрії в Україні та світі. Концепція конференції полягає в тому, що вона покриває повний цикл розробки програмного забезпечення. Також конференція охоплює етапи розвитку ІТ компанії: від стартапу до системної компанії.

Секції Lviv IT Arena сформовані таким чином, що конференція є цікавою як для керівників компаній так і проектних менеджерів, тестерів чи HR фахівців, а також тих, хто хоче створити свою компанію.

Головним організатором конференції є Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг (ІТБП). Співорганізатори – компанія Елекс, Львівська спільнота тестувальників (Testers.lviv.ua), Львівська бізнес-школа, спільнота розробників Google (GDG), бізнес-інкубатор Startup Depot, спільнота спеціалістів у сфері інформаційної безпеки (WISC), Школа проектного менеджменту та Львівська міська рада.

Детальна інформація: http://itarena.lviv.ua/