2

В Киеві відбудеться конгресс «Інформаційне суспільство в Україні»

Аватар пользователя admin

29 жовтня 2013 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) відбудеться Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні», організований Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України. 

У роботі конгресу візьмуть участь голова Держінформнауки Володимир Семиноженко, президент Української спілки промисловців і підприємців Анатолій Кінах, голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко, заступник Голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, інші представники центральних органів влади, місцевого самоврядування, Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, громадських організацій та провідних ІТ-компаній. Привітає учасників Конгресу Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Метою проведення конгресу є організація діалогу представників органів державної влади, науки і бізнесу для вирішення завдань побудови в Україні динамічної інформаційної економіки і суспільства вільного доступу до інформації та знань.

Під час роботи конгресу планується обговорити питання входження України до глобального інформаційного простору, розбудови електронного урядування, реалізації Національної програми інформатизації, розвитку ІТ-бізнесу та ІТ-освіти, а також перспективи участі України у міжнародних проектах у сфері ІКТ. В рамках конгресу працюватиме виставка новітніх рішень в сфері ІКТ, запропонованих провідними вітчизняними і закордонними ІТ-компаніями.

За словами голови Держінформнауки Володимира Семиноженка, цьогорічний конгрес має особливе значення. Сьогодні Україна готується до підписання Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. «Ця подія вимагає від нас вже зараз чітко визначити конкурентні переваги й зробити ставку на найбільш перспективні сектори економіки, до яких, безперечно, відносяться ІКТ. Входження до єдиного економічного простору Європи слугуватиме стимулом для кількісного зростання галузі та її якісної переорієнтації у бік розробки власного програмного продукту», - вважає голова Держінформнауки.

Ще один знаковий етап у житті України - впровадження ключових елементів електронного урядування. Володимир Семиноженко відзначає, що у 2013 році в Україні відбувся певний «інформаційний прорив» - створений національний кириличний домен верхнього рівня .УКР, значно розширений перелік електронних сервісів для населення, до кінця року повною мірою почне функціонувати система електронної взаємодії органів виконавчої влади, яка вже зараз поетапно вводиться до експлуатації.

У ході роботи конгресу представники влади і громадськості, а також розробники технологічних рішень планують обговорити подальші етапи створення електронного урядування в Україні й визначити найбільш ефективні способи суттєвого підвищення якості та оперативності процесів розробки і виконання ключових управлінських рішень завдяки використанню сучасних інформаційних технологій.

Джерело: Прес-служба Держінформнауки

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите код защиты на картинке
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки

Комментарии