2

Найбільша ІТ подія в Західній Україні - «Lviv IT Arena» - відбудеться в жовтні

Аватар пользователя admin

До старту довгоочікуваної ІТ події - «Lviv IT Arena» - що відбуватиметься 2-4 жовтня 2014 року на стадіоні «Арена Львів» залишилось три місяці. Дізнайтеся, що саме готує Львів для ІТ спільноти України та світу, які доповідачі завітають на конференцію, про що розповідатимуть гості та дискутуватимуть учасники.

Кращі ІТ фахівці України та світу зустрінуться на стадіоні «Арена Львів» цієї осені, щоб взяти участь у грандіозному для України заході - «Lviv IT Arena». Наймасштабніша ІТ конференція Західної України відбудеться 2-4 жовтня на стадіоні «Арена Львів». Конференцію відвідають близько 100 доповідачів з усього світу. Кожен спікер виступатиме в одній з 10 секцій конференції, серед яких – Startup, QA, Google Development, Mobile, UI/UX та інші. Секції Lviv IT Arena сформовані таким чином, що конференція є цікавою як для керівників компаній так і проектних менеджерів, тестерів чи HR фахівців, а також тих, хто хоче створити свою компанію.

Lviv IT Arena фокусується на основних трендах розвитку ІТ індустрії в Україні та світі. Концепція конференції полягає в тому, що вона покриває повний цикл розробки програмного забезпечення. Також конференція охоплює етапи розвитку ІТ компанії: від стартапу до системної компанії.

Конференція збере понад 700 учасників, які також завітають до Львова з різних міст України та світу.

Серед доповідачів, які підтвердили свою участь у конференції, легенди індустрії - Product Evangelist із всесвітньо відомої компанії Pebble, що виготовляє розумні годинники – Myriam Joire, Тарас Кицмей – співзасновник однієї з найбільших ІТ компаній – SoftServe, Андрій Ганкевич – CTO компанії Eleks і голова Львівського Кластеру інформаційних технологій і бізнес-послуг. Також на конференції виступатиме мер міста Львова – Андрій Садовий.

Головним організатором конференції є Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг (ІТБП). Співорганізатори – компанія Елекс, Львівська спільнота тестувальників (Testers.lviv.ua), Львівська бізнес-школа, спільнота розробників Google (GDG), бізнес-інкубатор Startup Depot, спільнота спеціалістів у сфері інформаційної безпеки (WISC), Школа проектного менеджменту та Львівська міська рада.

Рання реєстрація вже стартувала, отож поспішайте за квитками, слідкуйте за новинами, дізнавайтесь про нових спікерів та теми їхніх доповідей, цікавтеся секціями конференції на сайті події - http://itarena.lviv.ua/.

Автор: Марія Новорай

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите код защиты на картинке
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки

Комментарии