2

Керівники та засновники ІТ компаній об’єднуються для допомоги стартапам

Аватар пользователя admin

Досвідчені ІТ підприємці створили Менторський Клуб - майданчик для допомоги ІТ стартапам.

У Львові за останні роки з’явилося чимало стартапів, багато з яких вже перетворили свої ідеї на цілком реальний бізнес. Щоб посприяти динамічному розвитку молодих стартапів, засновники та керівники Львівського ІТ Кластеру вирішили об’єднатися у Менторський Клуб (Mentors Club). Ідею Клубу Кластер реалізовуватиме спільно з бізнес-інкубатором Startup Depot.

Ідея Клубу полягає у тому, що ментори — досвідчені лідери ІТ бізнесу — раз на два місяці зустрічатимуться зі стартапами. Щоразу 3 команди молодих підприємців матимуть змогу презентувати керівникам та засновникам компаній Львівського ІТ Кластеру свої проекти. У свою чергу, ментори даватимуть поради стартапам та обмірковуватимуть можливість подальшої співпраці.

«Львівський ІТ Кластер – це спільнота, яка об’єднує вже понад 25 компаній. І ми прагнемо розширювати сферу своєї діяльності, зокрема, через співпрацю з молодими компаніями та стартапами. Створення Mentors Club – це важливий крок до такої співпраці. Адже керівники та засновники компаній Львівського ІТ Кластеру – досвідчені гравці ринку, які зможуть дати корисні поради стартапам та допомогти їм у розвитку їхнього бізнесу» — зазначає CEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Допомагатиме зустрічатися та продуктивно співпрацювати менторам зі стартапами бізнес-інкубатор Startup Depot.

«Mentors Club — це класна можливість для наших львівських стартаперів отримати зворотній зв’язок по своїх ідеях від людей із бізнесу, знайти нових партнерів, а для найсильніших та найбільш готових — перших інвесторів. Для власників та директорів львівських ІТ компаній — це можливість  поділитися підприємницьким досвідом із молоддю, бути в тренді нових продуктів, мати доступ до найяскравіших молодих талантів. Від цього проекту виграють усі» — пояснює CEO бізнес-інкубатора Startup Depot Максим Лисак.

«Створення Mentors Club — позитивна та корисна ініціатива, як для існуючих ІТ компаній, так і для молодих стартапів. Чимало аутсорсингових компаній замислюються над створенням власного продукту, тому діалог зі стартапами є цікавим для них. До того ж, для керівників бізнесу участь у Клубі — це можливість спробувати себе у ролі менторів, а у випадку зацікавлення тим чи іншим стартапом, можливо, і у ролі бізнес-ангелів» — відзначив CEO компанії N-iX, Голова Наглядової Ради Львівського ІТ Кластеру Андрій Павлів.

Перша зустріч Менторського Клубу відбудеться під час випуску Startup School у Startup Depot 12 березня 2015 року.

 

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите код защиты на картинке
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки

Комментарии