2

Міжнародна конференція IT Weekend Ukraine 2014, 13 вересня, Київ

Аватар пользователя admin

13 вересня 2014 року у Києві відбудеться міжнародна конференція IT Weekend Ukraine, яка присвячена розробці програмного забезпечення, якісному тестуванню, ефективному управлінню командам та дієвим бізнес-рішенням. На IT Weekend ми зазирнемо у майбутнє IT-галузі України: обговоримо інновації у сфері розробки програмного забезпечення, визначимо вектор майбутнього розвитку галузі, порівняємо міжнародний досвід з розробки програмного забезпечення.

Конференція об’єднає українських та міжнародних експертів. Цього року IT Weekend Ukraine відбудеться вже втретє. На конференції виступлять доповідачі із таких компаній як Skype, Dell, SoftServe, Infragistics, Ciklum, Planet Labs, Eleks, Luxoft, ABBYY Lingvo тощо.

Дмитро Тарасенко, Software Engineer, SoftServe, проведе JSQuest. Ви зможете себе відчути справжніми борцями із злом та рятівниками планети.

Маркіян Мацех, Mobility & Wearables Business Developer, ELEKS, продемонструє програмне забезпечення для Google Glass в дії. Також бажаючі зможуть протестувати програму та сфотографуватися в окулярах.

Співавтор Agile Маніфесту, Dr. Alistair Cockburn розповість, що  може ще допомогти у post-agile ролі бізнес аналітикам, власникам продуктів, керівникам проектів та всім, хто зацікавлений у швидкій та якісній розробці програмного забезпечення.

Ознайомтеся, будь ласка, зі спікерами та програмою конференції:

Спікери

Програма конференції

Як завжди на конференції всіх учасників чекають нові ідеї, розваги та незабутня атмосфера.

Конференція відбудеться у приміщенні «Президент Готелю» (м. Київ, вул. Госпітальна, 12).

Після офіційної частини конференції відбудеться урочисте нагородження найкращих професіоналів IT-галузі — Ukrainian IT Awards 2014. Поспішайте зареєструватися та довести, що Ви найкращі!

Зареєструйся сьогодні!

Переглянути фото звіт з IT Weekend Ukraine 2013:

IT Weekend Ukraine 2013

Ukrainian IT Awards 2013

Приєднуйтеся до нас:

ukraine.itweekend.ua

www.facebook.com/ITWeekend

Twitter: @ITWeekend1 #ITWeekend

info@itweekend.ua

IT Weekend – серія конференцій, заснованих компанією SoftServe, мета яких - сприяти професійному розвитку розробників програмного забезпечення в усій Україні та створити умови для ефективного обміну досвідом, усіх, хто працює у сфері розробки програмного забезпечення, обговорити паттерни, нові рішення і креативні ідеї у розробці, тестуванні та керуванні ІТ проектами. З 2011 року відбулося понад 50 таких конференцій у обласних центрах України.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите код защиты на картинке
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки

Комментарии

Статьи по теме