2

IT Awards 2014 – доведи, що ти найкращий!

Аватар пользователя admin

IT Awards – всеукраїнський конкурс

Увага! Розшукуються професіонали ІТ-галузі для участі у змаганнях за звання найкращого у своїй сфері.

Боротьба відбуватиметься на 6 «майданчиках»: «Quality Assurance», «Project Management», «Software Engineering», «Software Architecture», «Business Analysis» та «IT Eduсation». Фінал конкурсу IT Awards відбудеться 13 вересня 2014 року у Києві, у рамках конференції IT Weekend Ukraine.

IT Awards – всеукраїнський конкурс, який покликаний визначити та нагородити найкращих професіоналів ІТ-галузі, який започаткувала компанія SoftServe.  Вперше конкурс відбувся у 2012 році та його підтримали значна частина ІТ-компаній України, ІТ Асоціація України та Львівський кластер інформаційних технологій. Переможців конкурсу визначає незалежна експертна комісія, яка вивчає надіслані анкети та виставляє оцінки. До експертної комісії входять визнані професіонали у сфері ІТ. Для максимальної об’єктивності конкурсу, персональну інформацію про учасників від експертів приховано.

Кожен з Вас розвивається, досягає нових професійних вершин, допомагає своїм проектам і компаніям, пропонує блискучі рішення і оперативно забезпечує їхнє виконання. Розкажіть про це світу!

Заповніть анкету на сайті Ukrainian IT Awards!

Ukrainian IT Awards – ти заслуговуєш на визнання!

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите код защиты на картинке
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки

Комментарии